Depo Antalya ждет ваших вещей!

Принесите свои вещи, которые вы не можете никуда поместить, и мы поместим их в Depo Antalya.

0

НЕЗАВИСИМЫХ СКЛАДОВ

7/24
  • Круглосуточная безопасность
  • Обнаружение пожара
  • 7/24 Система записывающих камер
  • Страхование от повреждений

Безопасное и профессиональное хранение

Все необходимые опции

Depo Antalya є компанією, яка забезпечує надійні і up-to-date сервісні послуги для своїх клієнтів. Це offers warehouse units in different sizes to meet the storage needs of private and commercial customers. Warehouse units є постійно monitored by security cameras and security personnel. 24/7 recorded camera systems are used. Для цієї причини, компанії здійснюють послуги з custom-oriented approach в надійній охороні і подолання професійного сервісу, що існує в цій сфері. У порядку, щоб захистити ціну елементів, що беруться за customers, storage units є locked і тільки Opened to the customers. Depo Antalya offers багато різних послуг до своїх клієнтів. Ці послуги включають необмежені місця зберігання, офісні будівлі, будинкові місця зберігання, антикварні будівлі, архітектурні будівлі, camping прилади, архіви і документи зберігання, продукція, електронна оренда будинків, територія, будівельні області для urban transformation, fair. storage is located. Ці послуги є пов'язані з customer satisfaction by being preferred in line with customer needs. У відповідь не існують, щоб будь-яка interruption в комунікації з своїми клієнтами, це дає змогу отримати гідну оцінку, щоб розглянути всі умови. У цьому способі, це полегшує достовірна оцінка satisfaction на високому рівні.

Что мы предлагаем нашим клиентам?

depolama.svg

Личное хранилище

Ваши вещи теперь у вас дома это не подходит, но если вы не можете отказаться от хранения ты можешь выбрать.

seyahat.svg

Путешествие за границу

за границей на время ты будешь жить, но иди домой Если вы не хотите арендовать для хранения ваших вещей ты можешь выбрать.

arsiv.svg

Документ и архив

Хранение файлов и документов, необходимых для вашего бизнеса Вы можете получить пространство.

mevsim.svg

Сезонный переход

Из лета в зиму, из зимы в лето используется сезонно Не позволяйте вещам причинять вам неприятности. Вы можете сохранить его и избавиться от него.

eticaret.svg

Акции и электронная коммерция

Хранение ваших запасов Получите больше возможностей для продаж. Покупайте товары онлайн будь то в магазине, запасайся вы можете хранить.

ИСПОЛЬЗУЙТЕ ВОЗМОЖНОСТИ

pattern
pattern

Напишите нам

  • Yenigöl, Akasya Sk. No:51, 07230 Muratpaşa/Antalya
  • + 90 532 657 74 20
  • 7/24